2021’e Girerken…

2021’e Girerken…

Saygıdeğer   Üyelerimiz ve Hemşehrilerimiz…                                                                   

Dünya üzerinde ve ülkemizde insanlığı ve toplum sağlığımızı tehdit eden, sevdiklerimizi elimizden alan corona virüs salgınına karşı, hep birlikte kurallara  uyarak, maske, mesafe, temizlik hassasiyeti ve toplumsal dayanışma ile önümüzdeki süreçte, normal yaşantımıza yeniden döneceğimize inanıyoruz.

Sağlık Bakanlığımız ve fedakar sağlık çalışanlarımızın üstün gayretine takdir ve şükranlarımızı ifade ederken, virüsün yayılmaması için üzerimize düşen sorumluluğu titizlikle yerine getirmeli, sevdiklerimizi korumaya özen göstermeliyiz.

Eğridereliler Kültür ve Dayanışma Derneği olarak bu zorlu dönemde, Bursa’da ve Eğridere’de yaşayan değerli hemşehrilerimizin yanında olmaya, acılarını sarmaya, elimizdeki imkanlar ölçüsünde yardımcı olmaya gayret gösterdik,  göstermeye de devam edeceğiz.

Yeni yılın tüm insanlığa, ülkemize Bursamıza ve köklerimizin uzandığı sılamız, hasretimiz Eğridere’ye güzellikler ve yeni umutlar getirmesini diliyor, 2021 yılında Eğridereli hemşehrilerimize sevdikleri ve aileleri ile birlikte sağlık, mutluluk ve esenlikler temenni ediyoruz.

Saygılarımızla…

Aydın YILMAZ

Eğridereliler Kültür ve Dayanışma Derneği

Yönetim Kurulu Adına

Başkan

Bu yazıyı paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

thirteen + 19 =