Dernek Başkanımız Aydın YILMAZ’dan 23 Nisan Bayram ve Ramazan Ayı Mesajı

Dernek Başkanımız Aydın YILMAZ’dan 23 Nisan Bayram ve Ramazan Ayı Mesajı

Sevgili Eğridereliler…

Ülkemizi ve insanlığı etkisi altına alarak günlük yaşantımızı kısıtlayan ve ölümcül sonuçlarına katlanmak zorunda kaldığımız coronavirüs salgınından, hep beraber ciddiyet, sabır,
sorumluluk ve dayanışma içerisinde kurtulacağımızı ifade ederken, on bir ayın sultanı Ramazan ayını karşılamanın sevinciyle sizleri sevgiyle selamlıyorum.

Ayrıca,Cumhuriyetimizin kuruluşunu müjdeleyen Millet Meclisimizin yüzüncü kuruluş yıl dönümününü ve Atamızın çocuklarımıza armağan ettiği 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramımızı kutluyor, Önderimiz Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve aziz şehitlerimizi saygı ve rahmetle anıyoruz.

Özellikle salgına karşı yaşamlarını ve sevdiklerini riske ederek virüsle  ön saflarda savaşan hekimlerimize ve tüm sağlık çalışanlarımıza şükranlarımızı sunuyorum.
Bu zor süreçte ihtiyaç sahibi insanlarımıza yardım etmenin hazzını, mübarek Ramazan ayının huzur ikliminde paylaşmak ümidiyle, aileniz ve sevdiklerinizle sağlık, mutluluk ve esenlikler diliyorum.

Ramazan ayının üllkemize ve İslam alemine hayırlı olması temennisiyle ve oruç ibadetimizin manevi gücüyle, salgınla etkin mücadelede uyarılara titizlikle uyalım, evde kalalım, sosyal mesafeyi koruyalım, hep birlikte yeniden güzel ve sağlıklı günlere kavuşalım.
Saygılarımla…

Aydın YILMAZ
Eğridereliler Kültür ve Dayanışma Derneği

Yönetim Kurulu Adına Başkan

 

Bu yazıyı paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

fourteen − 1 =