Üye Büyüklerimizle Kahvaltı da Buluşma…

Üye Büyüklerimizle Kahvaltı da Buluşma…

EĞRİDERELİ BÜYÜKLER DAYANIŞMA KAHVALTISINDA BULUŞTU
Eğridereliler Kültür ve Dayanışma Derneğinin Yaşlılara Saygı anlayışıyla geleneksel olarak her yıl Nisan ayında düzenlediği kahvaltıda sevgi ve saygıyı hak eden, bizleri yetiştiren Eğridereli büyükler biraraya geldi.
Yoğun ilgi gösterilen dayanışma kahvaltısında, önceki dönem Başbakan Yardımcısı Ertuğrul Yalçınbayır, CHP milletvekili Hasan Öztürk, Büyuksehir Belediye Başkanı Mustafa Bozbey, Nilüfer Belediye Başkanı Şadi Özdemir, Eğridere Belediye Başkanımız İzzet Şaban, Eğridere Meclis Başkanı Sezgin Bayram, Eğridere HÖH ilçe Başkanı Şahin Bayram, kardeş yöre derneklerimizin kıymetli başkanları, önceki dönem Dernek Başkanımız Aydın Yılmaz, Yönetim Kurulumuz ve Dernek üyelerimiz katıldı.
Önceki dönem Başbakan Yardımcısı Ertuğrul Yalçınbayır, CHP Milletvekili Hasan Öztürk, Büyuksehir Belediye Başkanı Mustafa Bozbey, Nilüfer Belediye Başkani Şadi Özdemir, Eğridere Belediye Başkanımız İzzet Şaban, Derneğimizin Başkanı Yüksel Yurtsever birer konuşma yaparak, sosyal ve toplumsal dayanışmada yaşlılara sevgi ve saygı gösterilmesinin önemini vurguladılar. Konuşmaların ardından program sunucumuz Yönetim Kurulu arkadaşımız Hüseyin Kasapoğlu, kahvaltının sponsoru Coşkun Ailesine teşekkür etti.
Konuşmaların ardından, Eğridereli büyükler ve dayanışma kahvaltısına katılan konuklar biraraya gelerek, aile fotoğrafı oluşturdular.

Bu yazıyı paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

one × 2 =